Ubytovanie

Budova je postavená v americkom motelovom štýle.

Každý apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Celé ubytovacie zariadenie je rozdelené do 4 izieb, 1 apartmánu a jedného privátneho domčeka pre 2-4 osoby.  Všetky izby sú vybavené sociálnym zariadením so sprchovacím kútom, alebo vaňou a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stôl s kreslami na sedenie, sušič vlasov, rýchlovarná kanvica, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom.

Rozdelenie izieb je nasledovné:

2 samostatné izby

Spolu 5 lôžok (1 izba/manželská posteľ, 2 izba/3 samostatné postele)

Apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Izba je vybavená sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stôl s kreslami na sedenie, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom.

2 samostatné izby

Spolu 5 lôžok (1 izba/manželská posteľ, 2 izba/manželská posteľ plus samostatná posteľ

Apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Izba je vybavená sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stôl s kreslami na sedenie, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom.

Dvojlôžková izba

S manželskou posteľou.

Apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Izba je vybavená sociálnym zariadením so sprchovacím kútom a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stolík so stoličkou, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom.

2 samostatné izby + obývacia miestnosť

1izba/manželská posteľ, 2 izba/manželská posteľ + 2 postele

Apartmán má samostatný vchod z vonkajšej terasy. Izba je vybavená sociálnym zariadením s vaňou na kúpanie a umývadlom. K výbave patrí taktiež televízor so satelitom, stôl s kreslami na sedenie, skrine na úschovu vecí či vešiaková stena s botníkom.

Spoločenská miestnosť s kuchynkou

Spoločenská miestnosť je vybavená sociálnym zariadením, posedením pre max 20 osôb, plne vybavenou kuchyňou s elektrickým sporákom, chladničkou,mikrovlnnou rúrou, rádiom, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a inventárom. Súčasťou spoločenskej miestnosti sú aj stolové hry. Miestnosť je vhodná aj na organizovanie menších rodinných či firemných podujatí.

  • Poplatok za domáce zviera – 20/noc
  • Nástup možný v čase medzi 14.00 a 20.00 hodinou, odchod do 10:00, alebo podľa dohody.
  • Záloha na pobyt 50% z ceny, pri storne nad 7 dní pred nástupom vrátenie 20% z ceny. Pri storne 7 alebo menej dní pred plánovaným príchodom, alebo pri nedostavení sa na pobyt, sa záloha nevracia.
  • Za neskorý nástup a predčasne ukončený objednaný pobyt poplatok 50% z ceny za každú dotknutú noc.
  • V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky
  • Pobytová taxa sa platí na mieste 0,50e/osoba/noc
  • 1 dieťa do 6r. ubytovanie zdarma, možnosť na izbu doložiť bezplatne detskú postieľku.
  • Parkovanie zdarma na vlastnom parkovisku

Ubytovacie služby v číslach

28 lôžok + 3 prísteľky

Celková kapacita ubytovania na ranči

Apartmány

Každý apartmán má samostatný vchod
HORE
Facebook